سنگ مرمریت اسپایدر
22
اکتبر

مشخصات و قیمت سنگ مرمریت اسپایدر

مقدمه

و قیمت سنگ مرمریت اسپایدر

 از زیبا ترین سنگ هایی که امروزه در طراحی‌های ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و با زیبایی خاص خود چشم هر بیننده ای را نوازش می کند سنگ مرمریت اسپایدر است.  این سنگ‌ها با داشتن ظاهر زیبایی که دارند با وارد شدن به بازار داخلی ایران  جایگاه ویژه ای پیدا کرد و طرفداران  خاص خود را پیدا کرد. این سنگ‌ها دارای قیمت مناسبی هستند و همین امر دلیل استقبال جهانی از  این سنگ شده است. هم چنین سنگ مرمریت  اسپایدر در صادرات نقش ویژه ای دارد.

ویژگی سنگ مرمریت اسپایدر

خرید سنگ مرمریت

این سنگ‌ها  تراکم بالایی دارند و همچنین این سنگ‌ها قدرت جذب آب  آن‌ها پایین است و میزان ساب پذیری بالایی دارند. این سنگ‌ها برای استفاده در محیط‌های اداری ساختمان و… می باشند. سنگ‌های اسپایدر معمولا در سایز‌های بزرگ تولید و روانه بازار می شوند. این سنگ‌ها مقاومت بسیار بالایی دارند و با داشتن این چنین مقاومتی در مقابل قیمت بسیار پایینی دارند که سبب محبوبیت آن‌ها در بازار‌های جهانی  شده است.  سنگ‌های  اسپایدر به طور معمول مقاومت بسیار زیادی در برابر حرارت از خود نشان می دهند ولی این سنگ‌ها در برابر مواد اسیدی به شدت آسیب پذیر هستند و همزمان  با تغییر شرایط جوی شکل ظاهری آن‌ها نیز تغییر می کند. سنگ‌های اسپایدر با داشتن خاصیت آهکی برای استفاده در مان هایی مانند حمام اصلا مناسب  نیستند چون با توجه به رطوبت موجود در حمام به سرعت خراب شده و باعث افت کیفیت آن می شود

قیمت سنگ مرمریت اسپایدر

قیمت سنگ مرمریت اسپایدر

با در نظر گرفتن عوامل متعددی می توان سنگ‌های مرمریت اسپایدر را قیمت گذاری کرد که از آن عوامل می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

رنگ و رگه‌های موجود در این سنگ‌ها از عوامل تعیین کننده بر قیمت نهایی آن‌ها می باشد بدین صورت که هرچه رنگ آنها تیره تر و رگه‌های آن‌ها بیشتر باشد قیمت آن‌ها نیز بالاتر است.

دومین عامل تعین کننده قیمت در این سنگ‌ها ضخامت آن‌ها می باشد یعنی هرچه ضخامت بیشتر باشد قیمت نیز بیشتر است

سومین عامل در تعیین قیمت سنگ‌های اسپایدر ابعاد و برش‌های آن است یعنی هرچه ابعاد بزرگ تر و برش‌ها دقیق تر باشد قیمت نهایی نیز بیشتر خواهد بود.

چهارمین عمال و ارین آن مربوط به کیفیت این سنگ‌ها می باشد هرچه سنگ اسپایدر ساب، برش و…. منظم تر و دقیق تری داشته باشد قیمت تمام شدن آن نیز بیشتر خواهد بود.

کاربرد سنگ مرمریت اسپایدر

در طراحی‌های مدرن و معمار به سبک مدرن سنگ مرمریت اسپایدر با توجه به نوع رنگ تیره و منحصر به فرد خود که زیبایی خاصی به آن می دهید جایگاه ویژهای دارد برای طراحی‌های مربوط به فضای داخلی ساختمان‌ها  از این سنگ‌ها استفاده می شود. سنگ‌ها اسپایدر به علت داشتن رگه‌های عنکبوت مانند سفید در خود برای موارد زیادی مورد استفاده قرار می گیرد مانند کابینت‌ها و یا آسانسور‌ها و حتی برای فضای پشت تلویزیون نیز می توان از این دسته از سنگ‌ها استفاده کرد. نحوه طراحی سنگ‌های اسپایدر به دلیل رنگ تیره آن‌ها بدین صورت است که آن هارا با رنگ‌های روشن مانند کرم و طوسی و یا  سنگ‌های به رنگ سفید ترکیب می کنند و با ایجاد تضاد زیباییی بینظیری را طراحی می کنند که باعث تحسین همگان می شود.

 از سنگ مرمریت اسپایدر در چه مکان هایی می توان استفاده کرد

 

سنگ مرمریت اسپایدر

سنگ‌های مرمریت اسپایدر با ظاهر خاصی که دارند در مکان‌های مختلفی می توان از آنها استفاده کرد که ما به اختصار درباره آن‌ها شرح می دهیم:

شما برای دکور و طراحی فضای داخلی ساختمان خود می توانید از این سنگ‌ها استفاده کنید

برای ایجاد یک سنگفرش خاص و چشم نواز در منزل خود می توانید از سنگ مرمریت اسپایدر استفاده کنید.

اگر به فکر داشتن یک راه پله و دیواره پله بی نظیر هستید می توانید از این سنگ‌ها استفاده کرده و نتیجه آن را در چشم بیننده تماشا کنید که چه اثری بر زیبایی ظاهری یک ساختمان دارد.

همچنین شما می توانید برای حاشیه آسانسور‌ها یا فضای خالی پشت تلویزیون خود و یا سرویس بهداشتی و حمام‌های لوکس و مدرن از این دسته سنگ‌ها استفاده کنید.

مقایسه سنگ مرمریت اسپایدر  سنگ امپرادور

سنگ مرمریت اسپایدر برای دو تناژ رنگی تیره و روشن می باشد و برای آن دسته از افرادی که تمایل به رنگ‌های تیره دارند انتخاب بسیار مناسبی می باشد به دلیل ظاهر زیبایی که این سنگ دارد در رقابت با سنگ امپرادور که سنگی خارجی و بسیار لوکس می باشد قرار گرفته است  زیرا این سنگ‌ها نیز دارای زمینه‌های تیره می باشند که رگه‌های روشنی در آن به چشم میخورد و همین رنگ‌ها سبب ایجاد نقشهای زیبا و ظریفی در این سنگ‌ها می شود. سنگهای اسپایدر مشکی به علت رنگ تیره ای که دارند و هم چنین رگه‌های طلایی  که در خود سنگ دیده می شود در مقام قیاس با سنگ‌های امپرادور از لحاظ کیفی و زیبایی دست کمی از آن‌ها ندارد و نسبت به قیمت گزافی که سنگ‌های امپرادور دارد قیمت مناسب تر به همراه ظاهری شیک و لوکس می باشد به همین دلیل اگر شما می خواهید زیبایی را را در عین مقرون به صرفه بودن تجربه کنید مجموعه سنگ آگات سنگ اسپایدر را به شما پیشنهاد می کند.

 سنگ مرمریت مشکی اسپایدر

این نوع از سنگ مرمریت اسپایدر در رنگهایی با تناژ قهوه ای سوخته و مشکی در بازار موجود می باشد از دلیل محبوبیت که این سنگ‌ها دارند می توان به وجود رگه‌های طلایی روشن در آن‌ها اشاره کرد که زیبایی منحصر به فردی به این دسته از سنگ‌ها داده است  ساختار سنگ اسپایدر مشکی به صورتی است که باید به صورت اسلب برش زده شود  و سپس با دستگاه‌های کیفیت بالا عمل ساب بر روی این سنگ‌ها انجام شود و این نوع از سنگ‌های اسپایدر از خاص ترین نوع سنگ‌های مرمریت محسوب می شوند.

 سنگ مرمریت لیمویی اسپایدر

این دسته از سنگ‌های اسپایدر دارای زمینه ای به رنگ لیمویی می باشند که دارای رگه‌های قرمز و قهوه ای هستند و بافت آنها بسیار شبیه به مرمریت رین فارست کشور هندوستان می باشد. و از دسته سنگ‌های جدید مرمریت محسوب می شود که با سنگ‌های مشابه خارجی می تواند وارد عرصه رقابت شود.